Coraz więcej mężczyzn interesuje się modą, dba o siebie, dobrze się ubiera. Wyglądają elegancko, czysto i schludnie. Dlaczego jednak nadal tkwi przekonanie, że taki facet to zapewne gej?

3
Dodaj komentarz

avatar
5000
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Nie prowadzę statystyk, uprzedzam,ale z obiegu szeptanego zauważyłam, że taka opinia nie wychodzi zazwyczaj od Kobiety- te wręcz lubią/wolą jak Panowie dbają o siebie, natomiast faktycznie wśród Panów nadal uważane jest to za mało męskie. Idąc dalej- wśród Pań istnieje też taka opinia, że owszem- zadbany Pan jest OK, ale niektóre trendy dzisiejszej mody męskiej faktycznie próbują Panów zniewieścić. Być może dzieje się to za sprawą projektantów zorientowanych bardziej w tę stronę, ale czy takich jest większość, czy mają większy wpływ na kreowanie trendów- też nie wiem. W każdym razie nie tyle biega o przyrównanie każdego zadbanego Pana do geja,… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

ach, zapomniałam, ale to tak na marginesie- fajne filmiki, ale podkład muzyczny nieco za głośno- jak ktoś ma słabe głośniki (jak ja) często słowa zlewają się z muzą :((((