Strona główna Lifespiration Tylko dobre, inspirujące i pozytywne wiadomości

Tylko dobre, inspirujące i pozytywne wiadomości

0
Tylko dobre, inspirujące i pozytywne wiadomości

A o co w tym chodzi?

Wg moich szacunków prasa mainstreamowa to w 90 proc. smutny, negatywny i dołujący przekaz. Dobre, inspirujące i pozytywne wiadomości lub teksty są najczęściej ukryte w ciężko dostępnych zakamarkach.

Obrazu w głównych serwisach informacyjnych nie zmienię, ale mogę za to samodzielnie tworzyć miejsce, które nie będzie emanowało problemami, przekrętami i tragediami. Miejsce, w którym odkryjesz poruszające i motywujące gesty, dobre wiadomości oraz inspirujące teksty.

Przed tobą lista wydarzeń, z którymi możesz śmiało zacząć lub zakończyć dzień na pełnym pozytywie. Nie ma za co! 😉

Czy ja też mogę dodać do twojej listy linki, które sam znalazłem?

Oczywiście! Chciałbym, aby cotygodniowe listy były tworzone również, a może przede wszystkim, przez Was. Twoje zaangażowanie zbuduje siłę oraz zasięg tego przekazu. Masz absolutnie realny wpływ, czy taki tekst pozytywnie nastroi innych i rozejdzie się po sieci!

Jak możesz to zrobić? Wystarczy, że założysz konto w Listly (najlepiej jednym kliknięciem, używając danych konta z Fb, Twittera lub G+) i zasugerujesz swój link do kolejnego zestawienia, klikając „Add to List”. Wklejasz link, klikasz „save” i gotowe! Twój news pojawi się wówczas w kolejce i będę go mógł przejrzeć i zaakceptować do publikacji w następnym zestawieniu za tydzień.

Aby dodać linki do drugiego zestawienia za tydzień, przejdź do utworzonej przeze mnie listy o numerze 2. Kliknij>>

Ale zrozumiem, jeśli z jakiś powodów nie będziesz chciał dodawać linków. Liczę jednak, że tak jak ja i duża część moich czytelników odczuwasz głód dobrych wiadomości. Jeśli uznasz, że warto nas wspierać, nie wahaj się pokazać swoim znajomym na Facebooku, że istnieje miejsce, w którym naładują baterie. Oni na pewno będą ci za to wdzięczni. Do dzieła! Dzięki!

[listly id=”I82″ layout=”magazine”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj