photo credit: French Tart via photopin cc

6
Dodaj komentarz

avatar
5000
  Subscribe  
Powiadom o
E.
Gość
E.

“Marmolada z owoców życia” – ładne (choć niefajne).

Szczerze mówiąc, od początku tej sytuacji z Owsiakiem trudno mi było uwierzyć, że rzeczywiście nie ma osób, które go na różne sposoby wspierają. Widziałam w tym raczej kolejną dysproporcję pomiędzy pisaniem o tym, w co się klika, a niepisaniem o tym, co dobre (co musiałoby się stać, żeby ktoś się zainteresował i wspomniał na przykład o liczbie listów/maili etc., które trafiły do Owsiaka, zanim on sam powiedział, że je dostaje?)

A tak poza wszystkim – jeśli to nie jakaś wielka tajemnica, to chętnie przygarnę namiar na drugi kawałek, który leci w tle filmiku.

E.
Gość
E.

Dla mnie zwątpienie Owsiaka – takie “z prawdziwego zdarzenia” (tzn. gdyby rzeczywiście postanowił zrezygnować z Orkiestry) – jest czymś, czego zwyczajnie nie byłabym w stanie sobie wyobrazić. I jeśli te wszystkie dotychczasowe finały nie dawałyby mu wystarczającego kopa, żeby poradzić sobie z teoriami spiskowymi, to chyba rzeczywiście zastanowiłabym się, czy to ma sens.
Inna sprawa, że

Chodziło mi o “Golden Days” , dzięki 🙂

PS Byłoby zwyczajnie nielogiczne, gdybym nie zajrzała tu ponownie :).

Nieśka
Gość

Ameryki nie odkryję jak powiem, że w każdej sprawie będą zwolennicy czy przeciwnicy, a bardziej – ogólnie ludzie o różnych poglądach na daną sprawę. Co innego, że nic nie jest czarno białe. Pensje pracowników fundacji chyba dość wysokie? Hmm. Jasne, że powinni zarabiać, ale na pewno adekwatnie. A każda akcja tego typu czy te mniejsze (lokalne bardziej) to jest fajna sprawa pokazująca, że DA SIĘ, DA SIĘ COŚ ZROBIĆ i że ludzie chcą COŚ ZROBIĆ RAZEM. 🙂 p.s. Marmolada wabi czytelników myślących kategoriami kulinarnymi 😀 Na marginesie – w Polsce mamy tyle świetnych osób, pomysłów, inicjatyw, ‘ideji zacnych’ czy to… Czytaj więcej »