Inni o mnie

Kamil Newczyński opinie i referencje

Magdalena Górnicka-Partyka, autorka bloga zrobswojslub.pl
Kamil stworzył na swoim blogu i kanale na YouTube unikatową w skali Polski społeczność. Konsekwentnie stawiając na jakość sprawił, że w komentarzach pod jego wpisami dyskusja jest porywająca, ale merytoryczna. Takie podejście sprawiło, że Kamil jest wartościowym partnerem we współpracach, a równocześnie – wzorem naśladowania dla każdego początkującego blogera.

Propagowane przez Kamila jakościowe podejście do budowania społeczności pewnie stanie się niedługo normą – marki zdecydowanie wolą współpracować z dobrze rozwiniętą, zaangażowaną społecznością, niż docierać do rzesz odbiorców, ale w komunikacji jednostronnej. Współpraca z Kamilem to sytuacja win-win – jest on profesjonalistą w każdym calu, z głową pełną pomysłów, które pokazują nowe ścieżki i możliwości współpracy. Praca z nim to fantastyczna przygoda!

Asia Rybka, Studenckie Forum Business Centre Club, Trójmiasto http://sfbcc.org.pl/trojmiasto/

Kamil, od kiedy wystąpiłeś u nas w październiku na YBF, jeszcze bardziej lubię czytać Twoje teksty. Zarażasz entuzjazmem i dostarczasz wiele cennych lekcji i uwag. Dzięki!

Wiktor Jaskólski, były usługodawca
“Pracując z Kamilem z łatwością można było zauważyć, że jest niezwykle zdyscyplinowany i zaangażowany. Zdecydowanie wyróżniał się na tle innych rzetelnym i profesjonalnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Inteligentny człowiek o nietuzinkowej osobowości i wrażliwości. Gdziekolwiek się znajdzie, będzie ambitnym do granic możliwości, oddanym sprawie i lojalnym pracownikiem. Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu.”

Agnieszka Jankowska, były współpracownik w Arvato Services Polska
Kamil to jedna z najbardziej profesjonalnych osób, jaką udało mi się poznać. Kapitalnie łączy swoje pasje z obowiązkami i zdroworozsądkowym myśleniem. Niezwykle pomocny i zaradny, a co ważniejsze, odpowiedzialny. Jak mało kto potrafił rozwiązać problem nie tylko szybko, ale i skutecznie. Zdecydowanie warto spotkać go na swojej drodze. Jego odejście było z pewnością ogromną startą dla działu, w którym pracował

Małgorzata Nowastowska, doktorantka w Uniwersytecie Łódzkim
Kamil jest osobą otwartą na ludzi, ich światopogląd i postawy. Jest on praktykiem, który wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe łącząc je z wiedzą teoretyczną, którą niewątpliwe posiada. Jest to człowiek, który lubi działać i do tego działania zachęcać. Podczas wspólnej pracy, Kamil daje się poznać przede wszystkim jako osoba pełna entuzjazmu, wnoszący do grupy dużo pozytywnej energii. Nieczęsto spotkać można na swojej drodze kogoś tak odpowiedzialnego i świadomego oczekiwań jakie się w nim się pokłada. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Kamilem. Jestem przekonana, że sprosta on wielu ambitnym zadaniom i spełni najbardziej wymagające oczekiwania.

Katarzyna Dubińska, specjalista ds. marketingu, CafeCate.pl 
Szkolenie z e-marketingu wydało mi się bardzo interesującym tematem. Jadąc na nie, spodziewałam się usłyszeć masę informacji o technikach marketingowych, które stosuje się wielkich firmach, korporacjach, a które są zupełnie nie przydatne w przypadku mikro i małych przedsiębiorstw. Moje oczekiwania szybko się zweryfikowały, a szkolenie uważam za najbardziej użyteczne i praktyczne z pośród tych, na których dotychczas byłam. Materiał przedstawiony w oparciu o profesjonalne prezentacje, przeplatany atrakcyjnym i inspirującym video, sprawił że szkolenie było niezwykle ciekawe i zachęcające do dalszej pracy. Kamil zapoznał nas z konkretnymi przykładami oraz technikami działania w e-marketingu, które co najważniejsze, możemy zastosować w praktyce. Myślę, że najlepszą recenzją dla organizatorów i prowadzącego było poczucie uczestników, że chcieliby jeszcze więcej.

Beata Pietruszewska, czytelniczka bloga
Jestem ogromną fanką Kamila jako blogera i vlogera. Mało jest takich miejsc w internecie, gdzie autorzy potrafią pisać lekko i z pazurem, poruszając bardzo ciekawe tematy. Nie muszę się z nim zawsze zgadzać, ale jego teksty i vlogi są przepełnione dającymi do myślenia refleksjami. Poza tym zawsze mocno czuć, jak Kamil stawia na wiarygodność i otwartość, co bardzo sobie cenię.