Kamil Newczyński

Kamil-Newczyński-opinie

Cześć! Nazywam się Kamil Newczyński. Kiedy ktoś pyta, czym zajmuję się na co dzień, to lubię mówić o sobie, że mam czarny pas w social media marketingu. Darzę miłością wszystko to, czym jest social. Dyskusje, argumenty i opowieści. Ale tylko ambitne. Nienawidzę kiczu i umysłowego lenistwa.

Najbardziej cieszą mnie sukcesy tych, którym pomagam na co dzień. Pełnię dla nich rolę nadwornego projektanta wizerunku. Doradzam i wdrażam pomysły, dzięki którym wyprzedzają swoją konkurencję w internecie. Zostawiam więc (i lubię to!) trwałe ślady w internecie (social media, e-PR, e-marketing). Prowadzony przeze mnie fan page „Kocham podróże” znajduje się w rankingu najlepszych stron na polskim Facebooku w kategorii „podróże” wg Sotrendera. Czy Ty też chciałbyś dołączyć do najlepszych?

 

Zobacz, jak możemy to razem osiągnąć

Od 2010 roku moje publikacje oraz komentarze ukazywały się w największych polskich portalach (Onet.pl, Gazeta.pl) oraz mniejszych serwisach i czasopismach branżowych (Rynek Turystyczny, Marketing w praktyce, PRoto.pl). Jestem twórcą i wydawcą serwisu TravelAdvisor.pl, na którym powstał pierwszy w Polsce ranking kolejowych absurdów (cytowany przez największe, ogólnopolskie media), Warsztatów Taniego Latania we współpracy z Wizz Airem oraz rankingu lotnisk pod względem ich działalności marketingowej w sieci. Treści z mojego bloga cytowane są przez instytucje oraz wpływowe media i popularne osoby.

liderzy opinii cytują socialtalk.pl

Zobacz wszystkie moje publikacje w mediach

W marcu 2012 roku miesięcznik Press uznał mnie za jednego z najzdolniejszych vlogerów w Polsce, a w kwietniu 2013 znalazłem się wśród setki najbardziej rozpoznawalnych blogerów w Polsce wg badania „Blogerzy w Polsce 2013. Znajomość – wizerunek – znaczenie”, a w lutym 2014 zostałem finalistą prestiżowego plebiscytu Blog Roku 2013, organizowanym przez Onet.pl

W przerwach od codziennej pracy chętnie dzielę się wiedzą – jestem szkoleniowcem (m.in. szkolenia dedykowane dla branży turystycznej), prelegentem (m.in. Social Media Day Poland, Festiwal Boss, SeeBloggers), członkiem Rady Programowej E-Travel Forum 2013 oraz uczestnikiem Blog Forum Gdańsk 2012, 2013, 2014 – miejsca wymiany opinii 150 najlepszych i najbardziej wpływowych blogerów w Polsce.

Więcej o mojej działalności w sieci, blogowaniu i vlogowaniu możesz przeczytać w dwóch wywiadach. Dla markana.pl oraz dla studiumprzypadku.com

Zobacz, co inni sądzą o mnie