Comment on 9 męskich cech, których najbardziej pragną kobiety by Paweł Tomaszewski.

Zgadzam się z wieloma Twoimi punktami Kamil, ale prawda jest taka, że większość z nas, facetów nie jest w stanie spełnić tych kryteriów, bo albo się odnosi sukcesy zawodowe i zupełnie odsuwa na bok życie prywatne (rozwój zawodowy niezależnie od tego, czy to praca w korporacji, czy działalność gospodarcza pochłania niestety 90% czasu), albo potrafi się gotować, uprawiać sport i czytać dużo książek. Przynajmniej ja tak mam.

Wiem, że dla kobiety seksownie byłoby mieć zarówno dobrze płatne stanowisko przy minimalnym wysiłku (np. jako menadżer, albo szef własnej DG), jak i pasjonować się podróżami, łykać literaturę piękną (a jak już coś czytam to jest to na ogół ekonomia, albo coś okołobiznesowego), bywać w towarzystwie, bawić humorem itd., ale tak się chyba nie da. A jak się da, to ukłony dla tych, którym się udało i mają już ten pierwszy okres pracy ponad siły za sobą.

Pozdrawiam

Recent Comments by Paweł Tomaszewski

Błędy w mojej szafie, których dziś się wstydzę
Kurczę, czytając to odniosłem wrażenie jakbym słyszał swoją żonę, zawsze mi się wydawało, że się kobieta po prostu czepia… Może faktycznie powinienem coś zmienić ze swoim stylem.