Comment on A miałam taką okazję. Z przystojnym murzynem! by ChicaMala.

Ja to w ogóle uważam, że wspominanie straconych okazji jest bez sensu. Po pierwsze, bo tracisz czas na rozmyślanie o przeszłości, który z powodzeniem można poświęcić właśnie na znalezienie lub stworzenie nowej okazji. Po drugie zaś, niezależnie od ilości czasu spędzonego na rozpamiętywaniu, nie da się cofnąć czasu i naprawić błędu. Natomiast po trzecie – nic nie dzieje się bez przyczyny i widać lepsze dla nas było podjęcie takiej decyzji. Tylko do zrozumienia ostatniego trzeba mieć jeszcze odpowiednie podejście.

Recent Comments by ChicaMala

Dlaczego kobieta musi czuć, że facet ciągle stawia przed nią wyzwania?
Moim zdaniem wszystko zależy od tego, czego ludzie szukają w życiu i jakie mają wartości. Ja szukałam stabilizacji, bezpieczeństwa i „nudy” (choć uważam, że dobry i szczęśliwy związek nigdy nie będzie nudny w faktycznym znaczeniu tego słowa). Udało mi się znaleźć partnera, który ma dokładnie takie samo podejście. Nie mamy potrzeby stawiać sobie wzajemnie wyzwań w związku. Starczą nam wyzwania zawodowe czy te związane z pasjami (komputery, blogowanie, taniec). Dzięki temu rozwijamy się bez dodatkowych stresów, a dom jest naszą oazą spokoju. W dodatku automatycznie dbając o związek, wspólne zadowolenie i codzienną porcję szczęścia w nim, sprawiamy, że nie jest on „nudny” i bezbarwny.


O Blog Forum Gdańsk bez sentymentu
Świetnie czyta się tekst, który nie jest pełen komplementów 🙂 Szkoda, że nie udało mi się załapać na tą edycję, ale nadrobię filmikami z YT chociaż same wystąpienia i będę się łudzić, że dołączę za rok 😉