Co roku to samo: przed oczami czerwony kolor, słitaśne, pluszowe misie, lizaczki w kształcie serca, romantyczne filmy. Wszyscy próbują na tym coś ugrać, od mniejszych firm, przez duże korporacje, aż po media.

Czy jakaś firma miałaby na tyle odwagi, by zaproponować coś tym, którzy nie chcą w tym dniu mieć nic wspólnego ze sztucznie napompowaną atmosferą miłości?

In this article

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Jak spędzić dzień zakichanych?"

Powiadom o
5000
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gość

No i się doczekałeś. Jest chyba taka firma:

http://www.tur-info.pl/p/ak_id,30334,,dzien_sw_walentego,wyjedz_w_podroz,zbojkotuj_walentynki,w_rosji,arabii.html

View Comment
Gość
Tak jak dzień matki, dzień ojca, czy dzień recyklingu tak dzień Walentynek ma swój czas, swoje jedne symboliczne 24 godziny. W momencie gdy się nie znalazło tej jednej jedynej połówki jest to świetna okazja by spędzić czas ze znajomymi singlami lub zaproponować osobie na której Ci zależy spędzenie wspólnie czasu. Bo na pewno kogoś uwielbiasz, na pewna jest jakaś jedna dziewczyna którą darzysz szczególną sympatią. A nie ma po co komplikowac sobie życia. Ja zawsze spędzam ten czas ze znajomymi singlami na billardzie lub lotkach czy zwykłym piwie i jest sporo taich miejsc w ten dzień. Ja przynajmniej rok temu… Czytaj więcej »
Gość

Zgadzam się w pełnej rozciągłości z każdą literą wypowiedzianych słów. I nie chodzi o sam fakt kochania się ludzi- peace and love for everyone 🙂 Tylko czemu zaraz spłaszczać to do pluszowego serduszka? Za dużo tego dnia czerwieni wokół, nie muszę być oślepiana balonikami na każdym kroku, żeby wiedzieć czy czuję i do kogo, coś bardzo intymnego nagle wywleka się na zewnątrz mnie i każe uczestniczyć w kupczeniu jak cukierkiem w czerwonym papierku (dobrze sam to ująłeś).
Bądź pozdrowiony 🙂

View Comment