Comment on Dobrze ubrany facet to musi być gej? by Joanna.

ach, zapomniałam, ale to tak na marginesie- fajne filmiki, ale podkład muzyczny nieco za głośno- jak ktoś ma słabe głośniki (jak ja) często słowa zlewają się z muzą :((((

Joanna Also Commented

Dobrze ubrany facet to musi być gej?
Nie prowadzę statystyk, uprzedzam,ale z obiegu szeptanego zauważyłam, że taka opinia nie wychodzi zazwyczaj od Kobiety- te wręcz lubią/wolą jak Panowie dbają o siebie, natomiast faktycznie wśród Panów nadal uważane jest to za mało męskie. Idąc dalej- wśród Pań istnieje też taka opinia, że owszem- zadbany Pan jest OK, ale niektóre trendy dzisiejszej mody męskiej faktycznie próbują Panów zniewieścić. Być może dzieje się to za sprawą projektantów zorientowanych bardziej w tę stronę, ale czy takich jest większość, czy mają większy wpływ na kreowanie trendów- też nie wiem. W każdym razie nie tyle biega o przyrównanie każdego zadbanego Pana do geja, co raczej niektórych trendów w modzie. Może po prostu nie idźcie Panowie we wszystko, co narzuca aktualna moda, nie wszystko podkreśla męskie atrybuty…. 🙂


Recent Comments by Joanna

Bo ja jestem „Si-i-oł”, czyli „miękkie” grzechy start-up’ów
No ale hola hola, start-upy tworzą różni ludzie ale pewnie niewielu z nich to jednocześnie programiści i marketingowcy i PRowcy. Nie wystarczy zbudować i postawić na .pl – trzeba jeszcze jakoś dotrzeć do odbiorcy i zarabiać. Czyli jak ja zwracam się do speców od reklamy w sieci, bom start-up, oni mówią mi jakie są sposoby na pokazanie się, to jakie ja mam możliwości zweryfikowania tego co oni mi mówią? Mało tego- ja im zapłacę za wyniki, więc prawdopodobnie wykorzystane zostaną wszelkie możliwe sposoby na zmaksymalizowanie efektów. Czemu nie- jeżeli obie strony będą zadowolone? Fakt- każdy ma swój rozum i nie musi zaraz na ślepo iść we wszystko, tu się zgadzam, jak również z tym, że dobry produkt obroni się sam, ale czy on dobry- oceni to użytkownik- a do niego trzeba dotrzeć.


Piotr i Paweł: za gratis zapłacisz 6,47 zł
Nie dosyć, że nie miałeś okazji skorzystać z promocji, to jeszcze za tę, która miała być za grosz zapłaciłeś nie 5,39 a 6,49! Tylko tu nie tylko do sieci Piotr i Paweł należałoby mieć, słuszne z resztą, pretensje. Firma Storck, wystawiając swój produkt do promocji w sieci sklepów, powinna zadbać i o prawidłową grafikę produktu w gazetce i o zabezpieczenie odpowiedniej ilości towaru w samym sklepie na czas trwania promocji, jeżeli nie wystarczyło już podwójnie sklejonych czekolad- pojedyncze ściąga się z półki zupełnie, albo szef działu w sklepie, w porozumieniu z przedstawicielem Storck, sam skleja dwie do kupy ze swoich stanów magazynowych, żeby klienta nie wprowadzać w błąd- stan mag. potem się uzupełnia i wszyscy szczęśliwi, a klient nie dostaje nerwicy. Ale to teoria- praktyka jest taka, jaka jest i to jest smutne- niby prosta sprawa, a jednak niesmak po smacznych, tak czy owak, czekoladach pozostał.


Jak spędzić dzień zakichanych?
Zgadzam się w pełnej rozciągłości z każdą literą wypowiedzianych słów. I nie chodzi o sam fakt kochania się ludzi- peace and love for everyone 🙂 Tylko czemu zaraz spłaszczać to do pluszowego serduszka? Za dużo tego dnia czerwieni wokół, nie muszę być oślepiana balonikami na każdym kroku, żeby wiedzieć czy czuję i do kogo, coś bardzo intymnego nagle wywleka się na zewnątrz mnie i każe uczestniczyć w kupczeniu jak cukierkiem w czerwonym papierku (dobrze sam to ująłeś).
Bądź pozdrowiony 🙂